Künye


EDİTÖR

Berkay KAZAK

Teknik Faul Medya kurucularındanım 09/09/1999 Tarihinde Kars'da dünyaya geldim. 2 Sene Darülaceze Basetbol takımında lisanslı pivot mevkinde oynadım. Okan üniversitesi iç mekan Tasarım ön lisans mezunuyum.

EDİTÖR

Samet Doğan

Teknik Faul Medya'nın kurucularından olan Samet, 1999 İstanbul doğumlu. Yeditepe Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği okuyor. Çocukluğundan beri bir basketbol tutkunu.
.

YAZAR

Nurgül Çetak

10/10/1995'te Boluda doğdum. İlkokul,ortaokul ve lise eğitimimi Ankarada tamamladım. Şu anda Ankara Üniversitesi Radyo Tv Sinema bölümü son sınıf öğrencisiyim. Çocukluğumdan beri spor ile ilgilenmekte son bir yıldır da profesyonel olarak spor yazarlığı yapmaktayım. Basketbolun birleştirici bir spor dalı olduğuna, insanlara umut aşıladığına inanıyorum.

YAZAR

Ege Taylan AYDIN

Teknik Faul Medya'da yazarlık yapıyorum. 1998 İstanbul-Kadıköy doğumluyum. FMV Erenköy Işık Lisesi mezunuyum. Fransa'da Uluslararası Yöneticilik Bölümünde Master öğrenimi görmekteyim. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Uzaktan Öğretim Fakültesi Gazetecilik bölümü öğrencisiyim. Çocukluğumdan beri basketbolu takip etmeyi ve oynamayı çok seviyorum.

YAZAR

Tayfun Kublay

Teknik Faul Medya yazarlarındanım. 21/01/1975 Ankara'da doğdum. ODTÜ Jeoloji Mühendisliği ve University of New Haven / CT; USA - MBA mezunuyum. TED Ankara Koleji'nde basketbol, Gençlerbirliği'de futbol oynadım. Spor Sergi Sarayı (İstanbul) ve Selim Sırrı Tarcan (Ankara) spor salonlarında basketbol ile içice büyüdüm. Sıkı bir basketbol tutkunuyum.

YAZAR

Aydın ŞENYUVA


YÖNETİCİ

Osman Gökhan KÖMÜRKARA

YÖNETİCİ

İlker AKVERAN